News (2024-04-22)
 

כאשר אנשים רבים מתבשרים על עוול (חוסר צדק), האחראים אינם יכולים עוד לאכוף זאת בסתר!


האם קיבלת את העלון מי הוא WHO? הכרתם את התוכן? או שנתקלתם באתר הזה במקרה? כאן תמצאו עשר סוגיות מרכזיות העומדות בפנינו עם אמנת המגיפה של ארגון הבריאות העולמי ותקנות הבריאות הבינלאומיות המתוקנות (IHR). יש מידע ומקורות נוספים עבור כל נושא תחת פרטים. תמצא גם הרבה מידע אחר, כמו גם הצעות ספציפיות על מה שאת/ה יכול לעשות כדי להשיב מלחמה.

בעזרת הסקר הקצר שלנו אנו רוצים לקבל רושם ראשוני עד כמה האוכלוסייה מיודעת למה לצפות. כשאתה ממלא את הסקר, תגלה עד כמה היית מעודכן בהשוואה לאחרים. על מנת לראות את התוצאות, יש צורך לענות על כל השאלות.


(1) הסקר: האם ידעת ש...

1
... ארגון הבריאות העולמי (WHO) יתערב ישירות בחייך במקרה חירום בריאותי בעתיד, ובכך יעקוף את שלטון החוק שלנו?
כן
 
לא

ארגון הבריאות העולמי עובד עם התורמים שלו על אמנה מגיפה ותיקון לתקנות הבריאות הבינלאומיות (IHR). היא מתכננת מערכת כללים המורכבת משני עמודים: שינוי תקנות הבריאות הבינלאומיות הקיימות, וכינון חדש של אמנה מגיפה.

1. התאמת תקנות הבריאות הבינלאומיות:
Article-by-Article Compilation of Proposed Amendments to the International Health Regulations (2005) submitted in accordance with decision WHA75(9) (2022)
2. meeting of the working group on amendments to the international health, regulations (2005) A/WGIHR/2/5, Provisional agenda item 4, 6 February 2023

2. חוזה מגיפה:
Zero-Draft 1.2.2023
Draft May 2023
Current Draft 2.6.2023
Draft 2023/10/16
Draft 2023/10/30

2
... ראש של ארגון הבריאות העולמי יוכל לומר לך בעתיד מה עליך לעשות, היכן מותר לך לשהות ועל אילו מוצרים פרמצבטיים עליך לשלם ולקחת?
כן
 
לא

המנכ"ל של ארגון הבריאות העולמי לבדו אומר מתי מתרחש מצב חירום בריאותי עולמי (סעיף 12 Z1 IHR) והוא מסתיים רק כשהמנהל הכללי רוצה בכך.

קבוצת העבודה על הרחבת ה-IHR 2005 ברורה מאוד בדו"ח שלה מ-6 בפברואר 2023 על סעיף 12: "הסעיף שם דגש על התייעצות עם המדינה שהיא צד בשטחה שהאירוע מתרחש, ועל חובתו של המנהל- הגנרל לבקש את דעותיה של ועדת חירום, תוך הצהרה כי ההחלטה הסופית לקבל את קביעת ה-PHEIC נותרה בידי המנהל הכללי".

במקרה של PHEIC, המנהל הכללי צריך להתייעץ עם המדינות הנוגעות בדבר ועם ועדת החירום; עם זאת, ההחלטה הסופית על הכרזת PHEIC נשארת בידי אדם אחד: המנהל הכללי.

3
... אינך יכול/ה להתגונן מפני זה כי אין גוף רשמי שיתמוך בך - לא במדינה שלנו ולא ב-WHO?
כן
 
לא

על פי החוזים החדשים, אף אחד לא יכול להתנגד להחלטת המנכ"ל. קשה להוכיח משהו שלא כתוב בחוזים.

זכויות יסוד הן בעצם הזכויות של אנשים להגן על עצמם מפני המדינה. אנחנו יכולים להשתמש בזה כדי להגן על עצמנו מפני התקפות של המדינה. עם חוזה המגפה ועם אתה, הנציגים הנבחרים שלנו מקבלים בשמנו התחייבויות שעלינו לעמוד בהן. אין זכויות הגנה מפני ניצול לרעה של ארגון הבריאות העולמי, שהנציגים הנבחרים שלנו הוסמכו לבצע.

4
... הממשלה שלנו תצטרך לעמוד בדרישות ארגון הבריאות העולמי (סגר, חיסונים וכו') בעתיד?
כן
 
לא

המדינה שלנו חייבת לציית לתקנות ה-WHO על ידי ערעור שלטון החוק. סעיפים 13A ו-42 של ה-IHR מבטלים את הסמכות למדינות החברות במקרה של PHEIC.

בסעיף 1 בסעיף 13A החדש נכתב: "מדינות החברות מכירות ב-WHO כסמכות ההנחיה והמתאמת של תגובת בריאות הציבור הבינלאומית במהלך מצב חירום של בריאות הציבור ומתחייבות לפעול לפי המלצות ארגון הבריאות העולמי בתגובתן לבריאות הציבור הבינלאומית" - בגרמנית לפי Google- מתרגם "מדינות החברות מכירות ב-WHO כסמכות ההנחיה והמתאמת לתגובת בריאות הציבור הבינלאומית למצבי חירום בריאותיים בעלי דאגה בינלאומית ומתחייבות לפעול לפי המלצות ארגון הבריאות העולמי בתגובתן הבינלאומית לבריאות הציבור."

אז כאן יש לנו, מצד אחד, את ההכרה החסרה בסמכות ה-WHO במקרה של PHEIC והחובה הגורפת לפעול לפי "ההמלצות". כל כך קל להפוך המלצות לפקודות.

סעיף 42 IHR מציין כי כל "ההמלצות" חייבות להיות מיושמות "מיידית" - "ייזמו ויושלמו ללא דיחוי".

סעיפים 15 ו-16 של IHR מבחינים בין "המלצות זמניות (PHEIC)" ו"המלצות קבועות", כלומר המלצות חירום זמניות (PHEIC) והמלצות קבועות.

5
... לפוליטיקאים שלנו אין אמירה פעילה במי ייתן לך אילו תקנות?
כן
 
לא

בעוד תאגידים בינלאומיים, לוביאיסטים, קרנות ונציבות האיחוד האירופי מנהלים משא ומתן על החוזים יחד עם ארגון הבריאות העולמי, ממשלות לאומיות מחכות ואז מיישמות את מה שאחרים החליטו.

לגבי הרפורמה בתקנות הבריאות הבינלאומיות, ניתן לקרוא, בין היתר, בדו"חות הקצריםמהבונדסטאג הגרמני ב-29 ביוני 2023: "מנדט המשא ומתן לשינויים הועבר מהמדינות החברות באיחוד האירופי אל נציבות האיחוד האירופי לאגד יעיל של אינטרסים אירופיים. המשא ומתן של קבוצות העבודה במקום ילווה על ידי עובדי הנציגות הקבועה של גרמניה לאו"ם".

בתשובה (20/7438) מהממשלה הפדרלית לשאלה קטנה (20/7142) מהקבוצה הפרלמנטרית של AfD תוכלו לקרוא בעמוד 3:

שאלה: האם הממשל הפדרלי הגיש הצעות לשנות את ה-IGV בשמה ו/או בשיתוף עם קבוצות או מוסדות או מדינות אחרות, ואם כן, אילו ואיזה הצעות מגיעות אך ורק מהממשל הפדרלי, ואם לא, מדוע לֹא?

תשובה: מנדט המשא ומתן על התיקונים לתקנות הבריאות הבינלאומיות הועבר לנציבות האיחוד האירופי (האיחוד האירופי). נציבות האיחוד האירופי עבדה יחד עם כל המדינות החברות באיחוד האירופי כדי לפתח ולהציג הצעות משלה לשינויים. התיקונים המוצעים של האיחוד האירופי זמינים לציבור באינטרנט (https://www.eeas.europa.eu/delegations/un-geneva/who-pandemic-agreementihr-negotiations-related-documents_en?s=62 תחת "2. תיקונים" לתקנות הבריאות הבינלאומיות").

6
... ארגון הבריאות העולמי יכול לבחור באילו מוצרים להשתמש בהתבסס על החוזים החדשים? לא נרכשים מוצרים תחרותיים מיצרנים וממדינות אחרות.
כן
 
לא

בהקשר של מצב חירום בריאותי, התחרות החופשית מתבטלת. לפיכך, ל-WHO יש השפעה ישירה על הכלכלה.

ל-Art 13A החדש יש הכל. בסעיפים 2-5, יש לתת ל-WHO יד חופשית לתוכניות הקצאה למוצרי בריאות. לשם כך, יש לאפשר ל-WHO להכתיב למדינות החברות אילו מוצרי בריאות חייבים להיות מיוצרים בשטחן, באיזו מידה וכיצד יחולקו מוצרים אלו.

7
... לא אנחנו האזרחים ולא הממשלות שלנו יכולים לבחור את המנהל הכללי של ארגון הבריאות העולמי או להשפיע על הפרויקטים והיעדים?
כן
 
לא

היעדים של ארגון הבריאות העולמי נקבעים על ידי תרומות ייעודיות, המהוות 80% מתקציב ארגון הבריאות העולמי. התורמים, לרוב משקיעים, קובעים את עבודתו של ארגון הבריאות העולמי. "גרמניה היא התורמת הוולונטרית השלישית בגודלה של ארגון הבריאות העולמי עם 1,716 מיליון דולר בתרומות ייעודיות ו-260 מיליון דולר בתרומות הקשורות לנושא".
טאגס שפיגל: מי מחליט מה מחליט אירגון הבריאות העולמי?

8
... הפוליטיקאים כנראה יאשרו את התקנות הסופיות באותה מידה ללא עוררין, שהרי הם כבר לא מנהלים משא ומתן לטובת האזרחים?
כן
 
לא

הפוליטיקאים שלנו יצביעו על האמנה שלך ועל המגפה באסיפת הבריאות העולמית במאי 2024. ה-IHR ייכנס לתוקף אוטומטית שנה לאחר מכן, אלא אם כן המדינה שלנו תטיל עליו וטו. יש ליישם את חוזה המגיפה תוך 1.5 שנים.

1. IHR: תיקונים לתקנות הבריאות הבינלאומיות, WHA75.12 "התקופה שנקבעה בביצוע סעיף 22 של חוקת ארגון הבריאות העולמי לדחיית תקנות אלה, או הסתייגות מהן, תהיה 18 חודשים מתאריך ההודעה על ידי ה-WHO. מנכ"ל קבלת תקנון זה באסיפת הבריאות. לכל דחייה או הסתייגות שיתקבלו על ידי המנהל הכללי לאחר תום אותה תקופה לא תהיה כל השפעה".
Seventy-fifth World Health Assembly WHA75.12, Agenda item 16.2, 28 May 2022.

2. אמנת מגיפה: 18 חודשים לפי סעיף 19 של חוקת ארגון הבריאות העולמי: "כל מדינה חברה מתחייבת לנקוט בצעדים כדי לקבל את האמנה או ההסכם תוך 18 חודשים ממועד קבלת אמנה או הסכם על ידי אסיפת הבריאות. ”
חוקת אירגון הבריאות העולמי

9
... החופש שלך לטייל בעתיד יהיה תלוי בהנחיות הנוכחיות של ארגון הבריאות העולמי, שכן זה יכול לקבוע האם והיכן מותר לאזרחים לנסוע?
כן
 
לא

הנציבות האירופית ו-WHO הסכימו על תעודת בריאות עולמית, שכמו תעודת COVID, תקבע את אפשרויות הנסיעה. אישור ה-COVID הדיגיטלי של האיחוד האירופי יהפוך לאישור הבריאות הדיגיטלי העולמי.
תעודת בריאות דיגיטלית עולמית - המלצת המועצה

10
... ארגון הבריאות העולמי מכתיב מה אתה יכול ללמוד ולדון עם אחרים, כי יש להשעות את חופש העיתונות וחופש הביטוי המעוגן בחוקה?
כן
 
לא

ארגון הבריאות העולמי משווה מידע למגפות ("אינפודמיה") שיש לשלוט בהן.

סעיף 1 Z.1 ליט ב WHO CA+ "'אינפודמי' פירושו יותר מדי מידע, כולל מידע שקרי או מטעה, בסביבות דיגיטליות ופיזיות במהלך התפרצות מחלה..."
ארגון הבריאות העולמי לא רק רוצה למנוע "מידע כוזב", אלא גם "יותר מדי מידע".

סעיף 18 ז' 1 ליט ב WHO CA+ "[בעניין זה, כל צד:] יבצע הסברה קהילתית, הקשבה חברתית וניתוח תקופתי והתייעצויות עם ארגוני החברה האזרחית וכלי תקשורת על מנת לזהות את השכיחות והפרופילים של מידע מוטעה, אשר יתרום לעיצוב אסטרטגיות תקשורת והודעות לציבור כדי לנטרל מידע שגוי, דיסאינפורמציה וחדשות כוזבות, ובכך לחזק את אמון הציבור ולקדם את ההקפדה על בריאות הציבור ואמצעים חברתיים;
על מנת ליצור אמון באמצעי בריאות הציבור ובאמצעים חברתיים בקרב האוכלוסייה, על המדינות החברות להתנגד לכל צורה של "מידע כוזב". לכן, ארגון הבריאות העולמי לוקח את החופש להילחם בדעות סותרות או לאפשר להילחם בהן.

בנוסף לחוזה המגיפה, השינויים המתוכננים ב-IHR דורשים גם בקרה של מידע. סעיפים 44 ו-53A של ה-IHR המוצעים קובעים כי מדינות מתקשרות צריכות לתמוך זו בזו בהתמודדות עם מידע "שקרי ובלתי אמין". את הסמכות לפרש מה יש לראות כנכון ומה לא נכון יש לקרוא יחד עם אמנת המגיפה. מידע שסותר את הבנת ה-WHO צריך להילחם גם מה-IHR.

סעיף 44 פסקה 1 ליט ח "[מדינות שהן צדדים יתחייבו לשתף פעולה ולסייע זו לזו...] במניעת הפצת מידע כוזב ובלתי אמין על אירועי בריאות הציבור, אמצעי מניעה ופעולות אנטי-מגיפות בתקשורת, רשתות חברתיות ודרכים אחרות להפצת מידע כזה"
סעיף 44, סעיף 2, ליט ה, "[ארגון הבריאות העולמי ישתף פעולה ויסייע לאלתר למדינות שהן צדדים... ב:]
התמודדות עם הפצת מידע כוזב ובלתי אמין על אירועי בריאות הציבור, אמצעי מניעה ופעולות אנטי-מגיפות בתקשורת, ברשתות החברתיות ובדרכים אחרות להפצת מידע כאמור;

סעיף 53א אות ג "[המדינות החברות יקימו ועדת יישום, המורכבת מכל המדינות החברות הנפגשות מדי שנה, שתהיה אחראית על:]
לקדם שיתוף פעולה בינלאומי וסיוע כדי לטפל בחששות שהועלו על ידי ארגון הבריאות העולמי ומדינות החברות באשר ליישום ועמידה בהתחייבויות לפי תקנות אלה בהתאם לסעיף 44.

 

לאחר השליחה, תראה את תוצאות הסקר.

 

תוצאות

מספר משתתפים:

 

1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
 
כן לא
 
  
  מידע משלך

 

כעת גם אתם מעודכנים על אמנת המגיפה החדשה והשינויים בתקנות הבריאות הבינלאומיות. עשה את חלקך כדי להבטיח שהאחראים לא יאכפו זאת עוד בסתר!(2) שבע אפשרויות לפעולה

1.  קבל מידע מקיף כדי להיות מסוגל לעמוד על שלך בדיונים
2.  הדפיסו, העתקו והפיצו את העלון שמוביל לעמוד זה
3.  ליידע חברים ומכרים
4.  הודע לפוליטיקאים במחוז הבחירה שלך
5.  חתמו על עצומות נוכחיות למשאל עם
6.  התמקדות בנושא באירועים ובהפגנות
7.  בצע קמפיינים של פוסטרים באזור שלך


(3) מאמרים והרצאות נוספים

1.  עורכי דין לזכויות יסוד – עורכי דין לנאורות באוסטריה:
כיצד ארגון הבריאות העולמי מבטל את כוחם של פרלמנטים ואזרחים עם אמנת המגיפה ותקנות הבריאות הבינלאומית.
2.  רב קוטבי: מה עומד מאחורי חוזה המגיפה?
3.  נורברט הרינג: האיוטה החדשה של אמנת המגיפה של אירגון הבריאות העולמי פותחת את הדרך לחקר נשק ביולוגי
4.  נורברט הרינג: עם חוזה המגיפה של אירגון הבריאות העולמי לטרנס הומניזים אוטוריטרי:
5.  נורברט הרינג: בהרשאת אירגון הבראיות נפהעולמי נועד להגבלת חופש הפרט.
6.  האיחוד הפדרלי הדמוקרטי: אמנת המגיפה של אירגון הבריאות העולמי - זאב בתיםושת כעבשה?
7.  עורכי דין לזכויות יסוד – עורכי דין לנאורות באוסטריה חבר מועצה לאומי יקר, מה קורה?
8.  PB בשידור חי עם טוביאס גאל: אירגון הבריאות העולמי - תרגיד-דיקטטורה בשם הבריאות?
9.  MWGFD: מה רוצה אירגון הבריאות העולמי?
10.  מג' דר.יור. סילביה ברנדט: לאירגון העומי איכםת? איום של דיקטטוורה עולמית.
11.  מסיבת עיתונאים בקלן ךא לאמנת המגיפה של יגון הבריאות העולמי
12.  ראיון ביוטיוב עם פרופ' גייסטלינר אמנת המגיפה של איגון הבריאות העולמי- דרך לדיקטוטרה בריאותות?
13.  למען האנושות: סיכום כל היוזמות הידועות של אירגון הבריאות העולמי - אמנת המגיפה ומIHR
14.  בשביל אוסטריה: MFG's petition for a referendum
15.  עתיד שוויץ: Is the WHO abolishing human rights?


(4) פליירים להורדה והפצה

פלייר של עמוד זה
פלייר של עמוד זה – בפורמט A5 החסכוני יותר
פלייר של עמוד זה לקוראים עצלנים
פלייר של עמוד זה לקוראים עצלנים - בפורמט A5 הזול יותר
עלון של Aletheia
עלון של MWGFD ושל רופאים להארה


אם רוב האנשים יודיעו על התפתחות זו, הדיקטטורה האפשרית הזו של ארגון הבריאות העולמי תיגמר לפני שהיא תתחיל.


תודה על התמיכה הפעילה שלך!

@ איש קשר

Newsחוֹתָםהגנת מידע