News (2024-04-22)
 

Якщо більшість людей будуть проінформовані про несправедливість, у такому разі відповідальні особи, які вчиняють дану несправедливість більше не зможуть її таємно вчиняти!


Ви коли не будь отримували листівку *Хто є ВООЗ*? Чи були Ви знайомі із її змістом? Чи Ви випадково натрапили на цей сайт? Ось десять ключових проблем(розбіжностей) з якими ми стикаємось в Угоді ВООЗ Про пандемію та зміненими Міжнародними медико- санітарними правилами(ММСП). Для кожної теми є додаткова інформація з джерелами в розділі *Деталі*. Крім того, Ви знайдете багато іншої корисної інформації, а також конкретні пропозиції щодо того, що Ви можете зробити, щоб захистити себе та близьких від цього.

За допомогою нашого короткого опитування ми хочемо отримати від першого джерела, тобто від Вас, внформацію наскільки добре обізнане населення про те, чого очікувати. Взявши участь в опитуванні, Ви дізнаєтесь, наскільки добре Ви були проінформовані порівняно з іншими, щоб побачити результат, Вам необхідно відповісти на всі запитання.


(1) ОПИТУВАННЯ: ЧИ ЗНАЄТЕ ВИ ЩО:

1
... Всксвітня Організація Охорони Здоров'я (ВООЗ) буде безпосередньо втручатись у Ваше життя у випадку надзвичайної ситуації (НС) зі здоров'ям у майбутньому і таким чином обійде Ваші права на свободу вибору?
Так
 
Ні

ВООЗ працює зі своїми донорами над договором “Про пандемію” та поправкою до Міжнародних медично-санітарних правил (ММСП). Вона планує набір правил, що складається з двох частин: внесення поправок до існуючих Міжнародних медико-санітарних правил до Міжнародних медичних правил Німеччини та створення нового договору щодо пандемії.

1. Адаптація Міжнародних медико-санітарних правил:
Постатейна компіляція запропонованих поправок до Міжнародних медико-санітарних правил (2005), поданих відповідно до рішення Всесвітної Асамблеї Охорони Здоров'я 75(9) (2022)
Друге засідання робочої групи з поправок до Міжнародних Положень Охорони Здоров’я (2005), пункт 4 попереднього порядку денного, від 6 лютого 2023 р.

2. Договір “Про пандемію”
Нульова чернетка від 01.02.2023
Чорновий варіант віл травня 2023
Поточний варіант від 02.06.2023
Поточний варіант від 16.10.2023
Поточний варіант від 30.10.2023

2
... Голова організації ВООЗ зможе говорити Вам у майбутньому, що Ви повинні робити, де Вам дозволено перебувати та які медикаменти Ви повинні купувати та приймати?
Так
 
Ні

Коли виникає глобальна НС у сфері охорони здоров’я, про це говорить тільки Генеральний директор ВООЗ (ст. 12 п.1 ММСП.), і це не закінчується, доки цього не забажає Генеральний директор.

У своїй доповіді від 6 лютого 2023 року щодо Статті 2005, робоча група з розширення ММСП 12 дуже чітко зазначає: «Стаття робить наголос на консультаціях з державою-учасницею, на території якої сталася подія, і зобов’язання Генерального директора запитати думку Комітету з надзвичайних ситуацій, водночас зазначивши, що остаточне рішення залишається за Генеральним директором».

У випадку пандемії Генеральний директор проводить консультації з державами та Комітетом з надзвичайних ситуацій, але остаточне рішення щодо оголошення карантинних обмежень та інших рішень пов'язаних з ліквідацією пандемії, залишається за однією особою: Генеральним директором.

3
... Ви не можете захиститися від цього, тому що немає офіційного органу, який вас підтримає – ні в нашій країні, ні в ВООЗ?
Так
 
Ні

Згідно з новими контрактами, рішення Генерального директора не може бути оскаржене ніким. Важко довести те, чого немає в документах.

Основні права – це, по суті, права людини на захист від держави. Ми можемо використовувати його для захисту від посягань з боку держави. Завдяки пандемічному контракту та ММСП наші обрані представники беруть зобов’язання від нашого імені, яких ми маємо виконувати. Немає жодних прав на захист від нападів з боку ВООЗ, на що вони уповноважили наших обраних представників.

4
... нашому уряду в майбутньому доведеться виконувати вимоги ВООЗ (локдаун, щеплення тощо)?
Так
 
Ні

Наша країна змушена буде виконувати положення ВООЗ, підриваючи верховенство права. Статті 13A та 42 ММСП позбавляли права голосу держав-членів у разі виникнення пандемії.

Параграф 1 нової статті 13A говорить, що держави-учасниці визнають ВООЗ керівним і координуючим органом міжнародного реагування з громадської охорони здоров’я під час надзвичайних ситуацій у сфері охорони здоров’я, що викликають міжнародне занепокоєння, і зобов’язуються дотримуватися рекомендацій ВООЗ у своїх міжнародних реагуваннях громадської охорони здоров’я.
У Німеччині "держави-учасниці визнають ВООЗ керівним і координуючим органом у міжнародному реагуванні з громадської охорони здоров'я на надзвичайні ситуації в галузі охорони здоров'я, що викликають міжнародне занепокоєння, і зобов'язуються дотримуватися рекомендацій ВООЗ у своїй міжнародній реакції з приводу суспільної охорони здоров'я".

Отже, ми маємо, з одного боку, порожнє визнання повноважень ВООЗ у випадку пандемії, а також порожнє зобов’язання дотримуватися «рекомендацій». Ось як легко можна перетворити рекомендації на команди.

Стаття 42 ММСП визначає, що всі «рекомендації» мають бути реалізовані «невідкладно» – «повинні бути розпочаті та завершені без зволікання».

«Статті 15 і 16 ММСП розрізняють «тимчасові рекомендації (у випадку пандемії)» і «постійні рекомендації».

5
... що наші політики не мають активного впливу на те, хто вам які вказівки даватиме?
Так
 
Ні

Поки міжнародні корпорації, лобісти, фонди та Комісія ЄС ведуть переговори щодо угод разом із ВООЗ, національні уряди чекають виконання того, що вирішили інші.

Про реформу Міжнародних медико-санітарних правил можна прочитати, серед іншого, у коротких новинах німецького Бундестагу 29.06.2023: «Переговорний мандат щодо змін до ММСП передано від держав-членів ЄС до Комісія ЄС для ефективного об’єднання європейських інтересів. Переговори робочих груп на місцях супроводжуватимуть співробітники Постійного представництва Німеччини при ООН».

У відповіді (20/7438) федерального уряду на другорядне запитання (20/7142) парламентської групи AfD можна прочитати на сторінці 3:

Запитання: чи подавав Федеральний уряд пропозиції щодо внесення змін до ММСП від свого імені та/або спільно з іншими групами, установами чи штатами, і якщо так, то які з них і які пропозиції надходять виключно від Федерального уряду. Якщо ні, чому ні?

Відповідь: Мандат на переговори щодо внесення змін до Міжнародних медико-санітарних правил передано Комісії Європейського Союзу (ЄС). Комісія ЄС працювала з усіма державами-членами ЄС, щоб розробити та подати власні пропозиції щодо поправок. Запропоновані Європейським Союзом поправки є загальнодоступними в Інтернеті (www.eeas.europ a.eu/delegations/un-geneva/who-pandemic-agreementihr-negotiations-related-d ocuments_en?s=62 у розділі «2-і поправки до Міжн. санітарні правила).

6
... ВООЗ може вибирати, яку сировину використовувати на основі нових договорів? Конкурентні товари інших виробників і країн не купуються.
Так
 
Ні

В умовах надзвичайної ситуації у сфері охорони здоров’я вільна конкуренція скасовується. Таким чином, ВООЗ має прямий вплив на економіку.

У новій статті 13A є все. У пунктах 2-5 ВООЗ має бути надано повну свободу для планів розподілу товарів для здоров’я. З цією метою ВООЗ має бути дозволено диктувати державам-членам, які товари для здоров’я мають вироблятися на їхній території та в якому масштабі, а також як ці продукти мають розповсюджуватися.

7
... ні ми, громадяни, ні наші уряди не можемо обирати генерального директора ВООЗ або впливати на проекти та цілі?
Так
 
Ні

Цілі ВООЗ визначаються цільовими внесками, які складають 80% бюджету ВООЗ. Таким чином донори, часто інвестори, визначають роботу ВООЗ. «Німеччина є третім за величиною добровільним донором ВООЗ із 1716 мільйонами доларів США у вигляді спеціальних внесків і 260 мільйонів доларів у вигляді тематичних внесків».
ЩОДЕННЕ ДЗЕРКАЛО: Хто вирішує, про що піклується ВООЗ?

8
... політики, напевно, так само беззаперечно затвердять остаточні положення, адже вони вже ведуть переговори не в інтересах громадян?
Так
 
Ні

Наші політики голосуватимуть за ММСП та пандемічний договір на Всесвітній асамблеї охорони здоров’я у травні 2024 року. ММСП автоматично набудуть чинності через рік, якщо наша країна не накладе на нього вето. Пандемічний договір має бути реалізований протягом 1,5 років.

1. ММСП: Поправки до Міжнародних медико-санітарних правил, 75.12 «Період, передбачений на виконання статті 22 Статуту ВООЗ для відхилення цих Правил або застереження щодо них, становить 18 місяців з дати повідомлення від Генерального директора про прийняття цих Правил Асамблеєю охорони здоров'я. Будь-яка відмова або застереження, отримані Генеральним директором після закінчення цього періоду, не матимуть чинності".
Сімдесят п'ята Всесвітня асамблея охорони здоров'я 75.12, пункт 16.2 порядку денного, 28 травня 2022 р.

2. Пандемічний контракт: 18 місяців відповідно до статті 19 Конституції Всесвітньої організації охорони здоров’я: «Кожна держава-член зобов’язується вжити заходів для прийняття такого договору чи угоди протягом 18 місяців після прийняття договору чи угоди Асамблеєю охорони здоров’я."
Статут Всесвітньої організації охорони здоров'я

9
... Ваша свобода подорожувати в майбутньому залежатиме від поточних вимог ВООЗ, оскільки вона може визначати, чи дозволено громадянам подорожувати та куди?
Так
 
Ні

Єврокомісія та ВООЗ узгодили глобальний сертифікат здоров’я, який, як і COVID-сертифікат, визначатиме можливості людей подорожувати. Цифровий COVID-сертифікат ЄС стане глобальним цифровим сертифікатом здоров’я.
Глобальний цифровий сертифікат здоров’я – Рада приймає рекомендації

10
... ВООЗ наказує, що вам дозволено вивчати та обговорювати з іншими, оскільки конституційно закріплена свобода преси та свобода вираження поглядів має бути призупинена?
Так
 
Ні

ВООЗ ототожнює інформацію з пандемією («інфодемією»), яку необхідно контролювати.

Стаття 1 З. 1 літ. б ВООЗ CA+ ««Інфодемія» означає надто багато інформації, включно з неправдивою або оманливою, у цифровому та фізичному середовищах під час спалаху хвороби…»
ВООЗ хоче запобігти не лише «неправдивій інформації», а й «розповсюдженню більшої кількості інформації».

Стаття 18 З. 1 літ. ВООЗ СА+ «[У зв’язку з цим кожна Сторона:] проводить регулярне охоплення громади, соціальне вислуховування, а також періодичний аналіз і консультації з організаціями громадянського суспільства та ЗМІ з метою визначення поширеності та профілів дезінформації, що сприятиме розробці комунікаційних стратегій та стратегій обміну повідомленнями для громадськості, щоб протистояти дезінформації, дезінформації та неправдивим новинам, тим самим зміцнюючи довіру громадськості та сприяючи дотриманню заходів у сфері охорони здоров’я та соціальних заходів;»
Щоб сформувати довіру населення до охорони здоров'я та соціальних заходів, країни-члени мають протидіяти будь-якій формі «неправдивої інформації». Таким чином, ВООЗ бере на себе свободу боротися або боротися з суперечливими думками.

Крім пандемічного контракту, заплановані зміни в ММСП також вимагають контролю інформації. Статті 44 і 53A запланованих ММСП передбачають, що держави, які домовились та підтримали внесені зміни до ММСП, повинні підтримувати одна одну для протидії «неправдивій і недостовірній» інформації. Повноваження тлумачити, що є правильним, а що неправильним, слід розглядати разом із Договором про пандемію. Інформацію, яка суперечить розумінню ВООЗ, також слід боротися з ММСП.

ст. 44 Абс. 1 "[Держави-учасниці зобов'язуються співпрацювати та допомагати одна одній... ]
щодо протидії поширенню в засобах масової інформації, соціальних мережах та інших способів поширення такої інформації неправдивої та недостовірної інформації про події у сфері охорони здоров’я, профілактичні та протиепідемічні заходи та заходи»

ст. 44 Абс. 2 літ. e "[ВООЗ співпрацює з державами-учасницями та негайно допомагає їм... у:]
протидії поширенню в засобах масової інформації, соціальних мережах та інших способів поширення такої інформації, неправдивої та недостовірної інформації про події у сфері охорони здоров’я, профілактичні та протиепідемічні заходи та заходи;»

ст. 53А літ. c «[Держави-учасниці засновують Комітет з імплементації, до складу якого входять усі держави-учасниці, що збираються щорічно, який відповідає за:]
Сприяти міжнародному співробітництву та допомозі для вирішення проблем, висунутих ВООЗ та державами-учасницями щодо впровадження та дотримання зобов’язань за цими Регламентами відповідно до статті 44

 

Після надсилання ви отримаєте результат опитування.

 

РЕЗУЛЬТАТ

Число учасників:

 

1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
 
Так Ні
 
  
  Ваші відповіді

 

Тепер ви також поінформовані про нову угоду, щодо пандемії та змінени внесені до Міжнародних медичних правил. Допоможіть переконатися, що відповідальні більше не будуть приховано їх дотримуватися!(2) СІМ СПОСОБІВ ДЛЯ ДІЙ ВАМ

1.  Розвивайтеся всебічно, щоб мати можливість протистояти дискусіям
2.  Роздрукуйте, скопіюйте та поширюйте листівку, яка веде на цю сторінку
3.  Повідомте друзям і знайомим
4.  Інформуйте політиків у вашому виборчому окрузі
5.  Підпишіть актуальні петиції щодо референдуму
6.  Зосередьтеся на темі, на заходах і демонстраціях
7.  Проведіть плакатні акції у своєму регіоні


(3) ІНШІ СТАТТІ ТА ЛЕКЦІЇ - німецька

1.  Юристи за фундаментальні права – Юристи за просвітництво в Австрії:
як ВООЗ позбавляє парламентів і громадян повноважень завдяки Договору про пандемію та Міжнародним правилам охорони здоров’я
2.  Багатополярність: що стоїть за угодою про пандемію?
3.  Норберт Герінг: новий проект Договору ВООЗ про пандемію відкриває шлях для досліджень біологічної зброї
4.  Норберт Герінг: З Угодою ВООЗ про пандемію в авторитарний трансгуманізм
5.  Норберт Герінг: Ми визнаємо, що дозвіл ВООЗ стосується обмежень свободи
6.  Федеральний демократичний союз: договір ВООЗ щодо пандемії – вовк в овечій шкурі?
7.  Юристи за фундаментальні права – Юристи за Просвітництво в Австрії: Шановний народний радник, що відбувається?
8.  У прямому ефірі з Тобіасом Галлом: ВООЗ – Корпоративна диктатура в ім’я здоров’я?
9.  Пандемія: Чого хоче ВООЗ?
10.  Магістр доктор наук Сільвія Берендт: ВООЗ це хвилює? Насувається світова диктатура
11.  Прес-конференція в Кельні: Ні угоді ВООЗ щодо пандемії
12.  Інтерв’ю на Youtube з професором Гейстлінером: Договір ВООЗ щодо пандемії: чи настає диктатура охорони здоров’я?
13.  Pro Menscheit: Резюме всіх відомих ініціатив щодо договору ВООЗ щодо пандемії та ММСП
14.  Для австрійців: петиція MFG про референдум
15.  Документи з прес-конференції Pro Switzerland: Пакт ВООЗ ліквідує суверенітет Швейцарії
16.  Закунфт СЧ: Чи скасовує ВООЗ права людини?


(4) ФЛАЙЄРИ ДЛЯ ЗАВАНТАЖЕННЯ ТА РОЗПОВСЮДЖЕННЯ

Цей флаєр
Цей флаєр – у більш вигідному форматі А5.
Цей флаєр для ледачих читачів
Цей флаєр для ледачих читачів - у дешевшому форматі А5
Флаєр Алетеї
Флаєр Асоціації лікарів і вчених за здоров'я, свободу і демократію та Лікарів за Просвіту.


Якщо більшість людей буде проінформована про цей розвиток подій, тоді можливо диктатура ВООЗ закінчиться, перед тим, як вона почнеться.


Дякуємо Вам, за активну підтримку!

@ контакт

NewsВихідні даніПолітика конфіденційності